2021-09-06 21:38  -  Sparta Przedmoście

Przybylski: Szkoda straconych punktów

💬Ireneusz Przybylski: Oba zespoły rozegrały widowiskowe i stojące na wysokim poziomie spotkanie na najlepszym boisku w tej lidze. Cały mecz przebiegał pod dyktando Sparty, która prowadziła grę. Jednak wygrywa ten zespół, który zdobywa bramki.
Gospodarze świetnie wyprowadzali swoje kontry. Bezlitosny dla nas był znany z głogowskich boisk Marek Wilk, który zdobył dla Unii trzy bramki. W drugiej połowie wynik determinował taktykę gry. Unia cofnęła się szukając swoich kontrataków, a Sparta praktycznie nie schodziła z połowy gospodarzy. Gospodarze po jednej z kontr strzelili piątą bramkę rozstrzygając losy spotkania. Cień nadziei dla Sparty jeszcze dał piękna bramka w okienko bramki Szymon Mieczychowski strzelając na 5:2. Jednak mądrze broniący się gospodarze nie pozwolili na więcej Sparcie. W sumie Sparta rozegrała najlepszy mecz w tej rundzie, a nie zdobyła punktu.